Datum: 8.12.2003Zdroj: www.blesk.czAutor:

Naomi Campbell skončila v náruči mafiána

Co pohledává teplomilná čokoládová kráska Naomi Campbell (33) ve studené ruské metropoli?

Vyrazila se sem zahřát. Nikoliv však prací, nýbrž spočinula v teplé náruči muže, jehož provází ne zrovna vzorná pověst. Jeho jméno je Umar Džabrajlov a údajně je propojen s organizovaným zločinem a mafií.

Umar je podle některých zdrojů vůdce čečenského klanu, vlastní luxusní rezidence po celém světě, disponuje armádou osobních strážců. Stal se také předlohou světoznámému spisovateli Fredericku Forsythovi pro postavu zločineckého krále v jedné z jeho knih.

V roce 2002 nastoupil do boje proti Vladimiru Putinovi o prezidentský úřad. Ruský tisk označuje modelčina přítele za "jednoho ze známých nájemných zabijáků a čečenského mafiána", který pracuje v Moskvě. A tam se za ním vydala právě Naomi. Vyrazili za tancem, dováděli na parketě a pak se k sobě tulili a popíjeli vodku, k níž si dopřávali kaviár.

Přátelé Naomi jsou zděšeni. "Doufám, že nešlápla vedle. Zaplést se s takovým člověkem, to by byla pohroma," prozradila její přítelkyně. Zahraniční tisk okamžitě přispěchal s bombastickými titulky typu "Milostná aféra s kriminálním podtextem". Stane se Umar skutečně následníkem šéfa formule 1 Flavia Briatoreho, který britskou modelku opustil kvůli jiné krásce, Heidi Klum? Samotný Umar se snaží na přímou otázku mlžit. Jednou odpovídá: "Velmi ji miluji, ale...", podruhé: "Jsme jenom přátelé, ne milenci..." Naomi, která stále patří mezi nejžádanější modelky, se ke své čerstvé avantýře odmítá vyjádřit...

Zpět na seznam zpráv