Datum: 4.7.2001Zdroj: www.ceskenoviny.czAutor:

Hříšné hvězdy se bojí odhalení

Amerikou cloumá další skandál. Mnohé hvězdy světa sportu a šoubyznysu se třesou strachy, že budou namočeny do aféry známého striptýzového klubu The Gold Club a na světlo vyjdou choulostivé detaily z jejich sexuálního života. Vlastník clubu Steve Kaplan je totiž obviněn, že nahé tanečnice nabízel svým chtivým hostům a že pral zisky mafie.

Podle internetového časopisu Star Magazine striptérky v clubu "viděly" Bruce Willise, George Clooneyho, Dana Aykroyda, Micka Jaggera a Michaela Jordana. Alespoň to tvrdí obhájce Kaplana Don Samuel. Všechny tyto celebrity mohou být předvolány k soudu a přinuceny pravdivě vypovídat před Bohem o svých zážitcích z clubu. Samuel se uvedená jména a dlouhý seznam dalších dozvěděl od účetního Larryho Gleita.

Kaplan je jedním z šesti obžalovaných a je obviněn z vydírání, provozování prostituce a falšování kreditních karet. Kaplan údajně platil svým tanečnicím, aby se slavnými a především bohatými celebritami provozovaly sex. Celá tato akce pak byla prý pod kontrolou newyorkské mafiánské rodiny Gambino.

Kaplan koupil club v roce 1994 za 3,5 miliónu dolarů. Dnes mu vydělává 180 tisíc dolarů týdně. Pokud budou všichni svědci předvoláni, je pravděpodobné, že se na veřejnost dostane přehršel pikantních informací ze života amerických sportovců, herců, muzikantů a dalších hvězd.

Dvoupatrový klub na atlantské módní čtvrti Buckhead má tři bary a tři taneční pódia, kde mohou zákazníci sledovat striptýzové představení. Druhé patro je pro VIP hosty a pro zákazníky, kteří se chtějí setkat s tanečnicemi "pro soukromé pobavení".

Zpět na seznam zpráv